تبلیغات
همه چیز - شمشیر بهشتی و خنجر اژدها
همه چیز

مدیر وبلاگ : محمد صفایی

شمشیر بهشتی و خنجر اژدها

یکشنبه 8 شهریور 1388  ساعت: 11:32 ق.ظ

نوع مطلب :مستند ،

سومین و آخرین رمان از سه گانه عقاب‌ها، دنباله افسانه عقاب‌های مبارز و بازگشت عقاب‌های مبارز است. ماجرای سریال درباره دو شمشیر، شمشیر بهشتی و شمشیر (خنجر) اژدها و راز پنهان بین آنها است. در این سریال علاوه بر ماجرای شمشیر بهشتی و خنجر اژدها و دنیای هنرهای رزمی، دوران زندگی نقش اصلی سریال جانگ ووجی، زندگی و داستان عاشقانه او را نیز روایت می‌کند.با زیرنویس فارسی

بر اساس رمانی نوشته جین یونگ (لوئیس چا) است. سومین و آخرین رمان از سه گانه عقاب‌ها، دنباله افسانه عقاب‌های مبارز و بازگشت عقاب‌های مبارز است. ماجرای سریال درباره دو شمشیر، شمشیر بهشتی و شمشیر خنجر اژدها و راز پنهان بین آنها است. در این سریال علاوه بر ماجرای شمشیر بهشتی و خنجر اژدها و دنیای هنرهای رزمی، دوران زندگی نقش اصلی سریال جانگ ووجی، زندگی و داستان عاشقانه او را نیز روایت می‌کند.

این سریال را می‌توان به سه پخش تقسیم کرد اولین بخش مربوط به آشنایی پدر و مادر جانگ ووجی و ازدواج آنها و بخش دوم دوران کودکی و نوجوانی جانگ ووجی و یادگیری هنرهای رزمی و پزشکی و در آخر بخش سوم دوران جوانی و بلوغ جانگ ووجی و رسیدن به اوج قدرت و آشکار شدن راز پنهان دو شمشیر دانست.

نام انگلیسی :The Heavenly Sword and Dragon Saber

نام فارسی : شمشیر بهشتی و خنجر اژدها 

كشور : چین

ژانر: رزمی / تاریخی / عشقی

اپیزود : 40 قسمت کیفیت بسیار بالا

زیرنویس : زیرنویس فارسی

نسخه خاگی - قابل پخش در کلیه دستگاههای خانگی و کامپیوتر

      

قیمت:9000 تومان      تعداد: 7 دی وی دینوشته شده توسط:محمد صفایی

ویرایش:--

آرشیو موضوعی

آرشیو

آخرین پستها

نویسندگان

جستجو